Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych Roczników 2005 i 2006

W środę dnia 30 października 2019 roku w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach odbyły się Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych obejmujące młodzież z roczników 2005 i 2006. Udział w zawodach potwierdziło 6 najlepszych szkół z Chorzowa i Świętochłowic. Poszczególne reprezentacje składały się z 4 osób, a całe rozgrywki prowadzone były system kołowym. Po rozegraniu 5 rund turniejowych wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Zespołu Szkół Katolickich w Chorzowie (10 pkt), drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 21 w Chorzowie (8 pkt.), a trzecią lokatę wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12 w Chorzowie (6 pkt.).
Zdobywcy pierwszego miejsca z Zespołu Szkół Katolickich w Chorzowie awansowali do zawodów wojewódzkich oraz otrzymali puchar, dyplom i złote medale. Pozostałe zespoły zajmujące miejsca na podium otrzymały puchary i dyplomy. Wszystkie trofea sportowe wręczali Pani Katarzyna Lazaj – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach oraz Pan Jerzy Plichta – Kierownik Szkolnego Koła Szachowego JEDYNKA Świętochłowice.

Zawody zostały zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka”, Szkolne Koło Szachowe JEDYNKA Świętochłowice, Miejski Zarząd Oświaty oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Świętochłowicach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s