Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych Roczników 2007 i Młodsi

Dnia 28 października 2019 roku w tym samym miejscu w szranki turniejowe stawili się uczniowie szkół podstawowych z roczników 2007 i młodsi. W zawodach wystartowało 5 ekip z Chorzowa i Świętochłowic, którzy swoje pojedynki rozgrywali również systemem kołowym tempem gry P 15. Po zakończeniu 5 rund najlepszą punktującą drużyną została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie (10 pkt.), drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 21 w Chorzowie (8 pkt.), a trzecią lokatę zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach (5 pkt.).

Dla zdobywców wszystkich trzech miejsc na podium organizatorzy przygotowali pamiątkowe puchary i dyplomy, a zwycięzcy z III LO im. S. Batorego w Chorzowie otrzymali oprócz przepustek do zawodów wojewódzkich pamiątkowe złote medale, które zostały wręczone przez Panią Dorotę Leszczyńską – Dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach oraz Panią Katarzynę Lazaj – Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach.

Obydwie imprezy przygotowali i przeprowadzili Damian Kuchna z Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” i Jerzy Plichta z Szkolnego Koła Szachowego JEDYNKA Świętochłowice.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s